Bohunický pohár 2015

Bohunický pohár 2015

Rok nám utekl zase jako voda a náš sbor znovu pořádal soutěž mladých hasičů v požárním útoku a dorostenců v našem pětiboji. Vše se odehrávalo na cvičišti, počasí vyšlo hezky, sluníčko svítilo, sjelo se mnoho družstev, takže konkurence byla veliká.

Náš sbor měl dvě družstva mladších žáků, jedno starších a jednu hlídku dorostenců. Po prvních pokusech děti naší mladší „B“ byli ve vedení. To se bohužel po dalších pokusech změnilo. Starší žáci měli nádherný první pokus a vytvořili si tak nový rekord na srážecí terče. Bohužel Útěchov s časem pod 16s to nestačilo.

Ve druhých pokusech se mladším žákům „A“ také podařil rekord a tím celou soutěž vyhrály. Dorost měl vše natrénováno a z loňska také obhájili své prvenství.

Celkově se nám soutěž velice povedla. Všechna družstva se umístila na krásných medailových místech. Všichni s umístěním jsou spokojeni, jak děti, tak i jejich vedoucí.

Mladší žáci „A“ – 1.místo (rekord 18,20s)
Mladší žáci „B“ – 3.místo (20,97s)
Starší žáci – 2.místo (rekord 16,65s)
Dorost – 1.místo (1:20,19)