Ohlédnutí za pivním festivalem

Ohlédnutí za pivním festivalem

15.ročník pivního festival v Bohunicích je za námi a tak bychom rádi poděkovali vám všem, kteří jste festival navštívili, podporovali a drželi mu palce. Bez vás by celá akce, které se zúčastnilo kolem 1500 návštěvníků, nebyla. Všichni byli maximálně spokojení a až na malý výpadek elektřiny vše proběhlo, jak jsme si přáli.

Sousedům z přilehlých domů se omlouváme za menší rušení nočního klidu, ale věříme, že chápou, že i v městské části se dá dobře pobavit, zatancovat a pobýt v příjemném prostředí. Dále děkujeme i Městské policií , která nám pomohla vše zvládnout  a bez problémů dohlížela na tuto krásnou akci.

Slibujeme, že se za rok budeme snažit festival zase vylepšit, protože vy si to zasloužíte !

Fotografie – http://www.beermapa.cz/aktualita/4