Oslavy 100 let od založení

Oslavy 100 let od založení

Srdečně Vás zveme na oslavy 100 let od založení Sboru dobrovolných hasičů Brno – Bohunice !

Akce se uskuteční dne 10.6.2023 od 14:00 hod. v areálu hasičské zbrojnice a přilehlého cvičiště. Těšit se můžete na statické a dynamické ukázky soudobé i historické hasičské techniky, ukázky zásahů, výstava fotografií, pro děti budou připraveny skákací hrady a další zábavný program.

Na čepu bude speciální hasičské pivo od pivovaru Richard !

Od 18:00 hod pokračují oslavy taneční zábavou s kapelou Melodie Rock z Trpína za vstupné 50 ,- Kč.

Naučná stezka po 100pách bohunických hasičů…

Při příležitosti 100. výročí založení bohunického sboru jsme si pro Vás připravili naučnou stezku, prostřednictvím které navštívíte místa, na kterých se nacházely původní hasičské zbrojnice a připomeneme Vám nejvýznamnější požáry, u kterých jednotka zasahovala.

Stezka bude zpřístupněna od 3. 6. 2023 po 14:00 hod.

-> Veškeré pokyny a další informace, včetně mapy ->