Sběr šrotu a elektrozařízení

Náš sbor pořádá 19.3 tradiční Sběr železného šrotu v naší městské části. Odvoz šrotu lze domluvit na tel. 603 306 450 nebo přímo s hasiči, kteří budou sběr v provádět.

Šrot připravte před dům, případně Vám jej pomůžeme vystěhovat. Předem děkujeme, že tímto způsobem podpoříte bohunické hasiče.

NOVINKA !

Sbor je zapojený do projektu Recyklujte s hasiči, díky čemuž jsme se stali sběrným místem vysloužilého elektrozařízení.

Elektrozařízením se rozumí nefunkční ledničky, myčky, mrazničky, pračky, sporáky, mikrovlnné trouby, fény, vrtačky, brusky a podobně.

Sbíráme tedy vše, co je možné strčit do zásuvky nebo funguje na baterie. Přinést také můžete vysloužilé televize a monitory, počítače, rádia, mobily, kalkulačky, elektrické hračky nebo hudební nástroje.

Za elektrozařízení se nepovažuje – autobaterie, žárovky a zářivky, bojlery nebo náplně do tiskáren.

Elektrozařízení ke zpětnému odebrání musí být kompletní, tzn. v nedemontovaném stavu!

Více o projektu a pravidla – http://www.recyklujteshasici.cz/pravidla_projektu

NESKLADUJTE NEFUNKČNÍ ELEKTROSPOTŘEBIČE DOMA  RECYKLUJTE S HASIČI !