Pálení čarodějnic 2014

Pálení čarodějnic 2014

Čarodějky a čarodějníci všech věkových skupin se celé středeční odpoledne a večer proháněly areálem naší hasičské zbrojnice. Další ročník bohunického pálení čarodějnic přilákal stovky dětských i dospělých návštěvníků. Děti řádily na soutěžních stanovištích, které si pro ně připravili mladí hasiči  z našeho sboru. Obrovský zájem byl také o opékání špekáčků nebo malování na obličej.

Oslavy pokračovaly v 19 hodin zapálením velké vatry  a koncertem kapely Nová tchýně.

Všem, kteří k nám přišli děkujeme nejen za skvělou atmosféru, ale i za podporu a věříme, že jste se skvěle bavili a užili jste si Filipojakubskou noc, jak se patří a sejdeme se v hojném počtu i příští rok.

Album fotografií na – http://www.zonerama.com/Album/315257
Za fotografie děkujeme !

DSCF1738