Sjíždění Otavy 2022

Sjíždění Otavy 2022

Pojďme se spolu setkat a užít si tři dny na vodě. JEDEME JIŽ PODRUHÉ. Tento výlet je i pro začátečníky a rodiny s dětmi. Není to nic náročného, ani nového. Tento úsek jsem vybral tak, aby voda trochu tekla, a vodu jsme si užili po zkušenosti i s jinými řekami, tato se mi jeví jako nejkrásnější a pohodová pro všechny.

Termín: 2.8. – 5. 8. 2022
Ubytování: Stany (viz web kempu)
Kde: Tábořiště Velké Hydčice, https://sdh.velkehydcice.cz/taboriste-info

Chtěl bych sebou vzít větší párty stan 6X 3m, (kde budeme moci spolu posedět, snídat, atd.), dále nějaké pivní sety, lednici, plynový vařič, varnou konvici, sudy s pivem. Lodě a místo pro stany zamluvím pro všechny. Cena půjčovného lodí je na 2 dny cca do 1 000,- Kč, v závislosti na velikosti a typu. Jsou dvoumístné i třímístné (ty jsou samozřejmě dražší). Loď je typu Samba (každý se s ní naučí), na tuto řeku nedoporučuji raft (strašně se nadřete).
HASIČI zaplatí párty stan a elektřinu, lodě (pouze členům). Kdo chce, nechám mu vyrobit trička s potiskem (do lodí a na památku). Cena trička s potiskem cca 250 Kč.

Příjezd Út – 2.8. – v odpoledních hodinách, postavení stanů (budeme spolu na jednom místě), k dispozici bude
elektřina (pro telefony, varnou konvici, výčep apod.)

  1. den – Středa 3.8.
    Ve středu ráno pojedeme vlakem na výchozí místo SUŠICE (převezmeme lodě a vyrazíme). Během plavby je několik míst na odpočinek a občerstvení (pivo, jídlo). Pojedeme do kempu Velké Hydčice. Délka úseku cca 12,9 km. Doba čisté jízdy cca 3 hodiny. V kempu uschováme lodě.
  2. den – Čtvrtek 4.8.
    Ve čtvrtek opět vyrazíme z kempu VELKÉ HYDČICE A POJEDEME DO DOLNÍ A HORNÍ POŘÍČÍ. Cestou je opět několik možností si odpočnout, občerstvit se. Délka úseku je cca 12 km. Doba čisté plavby je cca 3 hodiny.
  3. den – Pátek 5.8.
    Balení, odjezd. Možnost společného výletu na hrad RÁBÍ. Pobyt si můžete samozřejmě prodloužit.

Případné dotazy rád zodpovím, program můžeme samozřejmě upravit.

Kontakt – Ing. Dušan Murčo, tel.: 723 617 505, e-mail: dusan.murco@volny.cz