Lyžařské soustředění mladých hasičů

Lyžařské soustředění mladých hasičů

Každoročně v době pololetních prázdninách jezdíme na lyžák do Jeseníků. Počasí nám přálo, takže podmínky pro lyžovaní byly dobré. Jezdili jsme do střediska Přemyslov. Letos s námi jeli i dva úplní začátečníci, kteří se s trochou menších problémů nakonec taky naučili lyžovat.

Téma letošního roku byla „Lyžařská akademie“. K tomu se vztahovaly hry a večerní program, který byl velice pestrý. Každý den do odpoledne lyžování, večer hry, stezka odvahy s procházkou po okolí, bazén. Na některé aktivity nám nezbyl ani čas. Pár dnů uteklo jak voda a děti se musely vrátit zpět do školních lavic a vedoucí do práce.

Děkuji Ingrid Soukupové, Jiřímu Soukupovi a Radkovi Pilnému, kteří se na přípravě a organizaci lyžáku podílí. Těšíme se zase za rok.

Kateřina Pilná