Zlatý erb 2015

Zlatý erb 2015

Sdružení Zlatý erb vyhlašovala v roce 2015 už 17.ročník tradiční soutěže o nejlepší webové stránky a elektronické služby měst a obcí ČR. I letos se soutěžilo v kategorií o nejlepší webové stránky SDH. Náš sbor se zúčastnil a hned napoprvé se nám podařilo získat 3.místo.
Účastníci soutěže si ocenění převzali 7.dubna v sídle Krajského úřadu Jmk z rukou hejtmana Michala Haška a předsedy krajské poroty Jana Forbelského.

Cílem soutěže je podpořit modernizaci místní a regionální veřejné správy prostřednictvím rozvoje informačních služeb poskytovaných občanům i specifickým skupinám uživatelů s využitím internetu a ostatních elektronických médií, a přispět tak k rozvoji kvality života ve městech, obcích a krajích České republiky.

Úspěch v soutěži nás velmi těší a děkujeme všem, kteří drželi palce.